YENİ SENDİKA Temsilcisi Tekin'den Ramazan Bayramı mesajı

Yenilikçi Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (YENİ SENDİKA) Eskişehir İl Temsilcisi Abdulbaki Tekin, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

GÜNDEM 20.04.2023, 16:49
YENİ SENDİKA Temsilcisi Tekin'den Ramazan Bayramı mesajı

Yenilikçi Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (YENİ SENDİKA) Eskişehir İl Temsilcisi Abdulbaki Tekin mesajında şu ifadelere yer verdi:  

“Manevi iklimiyle gönüllerimize huzur veren, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayını geride bırakırken, birlik beraberlik duygularının en üst seviyeye taşındığı, sevgi, saygı hoşgörü gibi hasletlerimizin pekiştiği bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın gönül huzurunu yaşıyoruz. Bayramlar; inancı, kültürü ne olursa olsun bütün vatandaşlarımızın sevgi, saygı ve kardeşlik hisleriyle kucaklaştığı, dargınlıkların unutulduğu müstesna günlerdir.

Her ne kadar, yaşanan Deprem felaketi dolayısıyla, Ramazan Bayramını buruk bir şekilde karşılıyor olsak ta, Devlet olarak Millet olarak hep birlikte yaralarımızı sararak, bu zor günlerin üstesinden geleceğiz. Bayram vesilesiyle yeşerteceğimiz umutlarımızla, toplumu saracak bizleri bütünleştirecek sıcak ve samimi yardımlaşma duygularıyla, bu mübarek günler vesilesiyle birlik ve beraberliğimizi daha da perçinleyeceğimize yürekten inanıyorum. 

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, YENİ SENDİKA olarak, Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve tüm insanlığa mutluluk, huzur ve barış getirmesini diliyor, birlik ve beraberlik içerisinde nice güzel bayramlara ulaşmak dileğiyle Eskişehirli hemşehrilerimin ve aziz milletimizin, tüm sağlık çalışanlarımızın  Mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyorum."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@