Devlet Bahçeli sahaya çıkıyor! CHP'yi anlatacak...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu, Anadolu'da CHP'yi anlatacaklarını kaydetti. İşte detay...

SİYASET 02.11.2021, 12:08
Devlet Bahçeli sahaya çıkıyor! CHP'yi anlatacak...

MHP Lideri Bahçeli, "seçimler konusunda milletimizle dertleşeceğiz. Bir başka çalışmamız da bugünden itibaren şudur; Kökünden uzaklaşmış CHP'nin gerçek yüzünü her zeminde her yöremizde anlayacağız. CHP'nin ağır kusurlu siyasetini ifşa etmek amacıyla arkadaşlarımızı Anadolu'ya gönderiyorum" dedi.

İşte, Bahçeli'in açıklamalarından satır başları:

- “CHP, HDP ile el ele tutuşarak sınır ötesine asker gönderilmesine, terörle mücadelenin devamına, ihanetin tepelenmesine hayır demiştir. Irak ve Suriye tezkeresi CHP ve HDP'nin istediği gibi reddedilmiş olsaydı sınır ötesinde terörle mücadeleden Türk askeri geri çekilecek, güney sınırlarımız boydan boya terörizmin kontrolüne girecekti.”

- “CHP ve HDP, İP'in teşvikiyle PKK'nın kolonları haline gelmiştir.”

- “Sayın Kılıçdaroğlu, aynı tezkerelere geçmişte evet diyen sensin. Sevsinler senin gibi milliyetçiyi.”

- (İYİ Parti Genel Başkanı Akşener) “Karşısına çıkan bölücü bir alçağın ‘Burası Kürdistan'dır bühtanına tek kelime edememiştir. Yazıklar olsun. Türkiye Cumhuriyeti'nin sınırları dahilinde 'Kürdistan' diye bir yer yoktur. Asla da olmayacaktır.”

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
-2
açık
Gelişmelerden Haberdar Olun
@