Mihalıççıkspor’dan Büyükerşen'e 26 numaralı forma

Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum ve beraberindeki Mihalıççıkspor heyeti, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti.

SPOR 15.10.2022, 13:41
Mihalıççıkspor’dan Büyükerşen'e 26 numaralı forma

Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum ve beraberindeki Mihalıççıkspor heyeti, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti. Ziyarette Büyükerşen’e antrenör ve sporcular tarafından 26 numaralı Mihalıççıkspor forması hediye edildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum ve eşi Alime Çorum, Mihalıççıkspor Kulüp Başkanı Osman Taş, antrenörler ve sporcuları makamında ağırladı.

Ziyarette Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum ve Mihalıççıkspor Kulüp Başkanı Osman Taş, Başkan Büyükerşen’e kulübün faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.

Amatör spor kulüplerine tüm branşlarda imkanlar ölçüsünde destek vermeye devam ettiklerini belirten Büyükerşen, nazik ziyaret nedeniyle teşekkür ederek kulüp yönetimi ve sporculara başarılar diledi.

Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Haydar Çorum, Başkan Büyükerşen’e Yunus Emre Külliyatı takdim etti. Ayrıca Mihalıççıkspor antrenör ve sporcuları da Büyükerşen’e misafirperverliği nedeniyle teşekkür ederek, 26 numaralı takım forması hediye ettiler.

Ziyaret günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@